Preskočiť na obsah

Aktuality

Bezdrôtový zabezpečovací systém ALEXOR

Prvá ústredňa so zabudovanou komunikáciou v češtine. Bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa ALEXOR je hlavnou časťou obojsmerného bezdrôtového zabezpečovacieho systému od firmy DSC.
viac informacií ...

Profesionálna triboelektrická plotová ochrana

Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov v rámci elektronických zabezpečovacích systémov o ponuku bezpečnostných riešení založených na triboelektrickej plotovej ochrane.

viac informacií ...

Vonkajší poplachový snímač OPTEX HX-80N

Do našej ponuky sme zaradili vonkajší poplachový dvojitý PIR snímač s dlhým dosahom 24 x 2,0 m - OPTEX HX-80N ako súčasť elektronického zabezpečenia objektov.
viac informacií ...

Telefónne ústredne Panasonic KX-NS 1000

Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o ponuku telefónnych ústrední Panasonic KX-NS 1000. Zefektívnite a zjednodušte si svoju komunikáciu.
viac informacií ...

Bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy

Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy. Ochráňte svoje dáta a zabezpečte svoju firmu pred vonkajším vplyvom.
viac informacií ...

Otvorenie pobočky Nitra

Spoločnosť Profi-NETWORK, s.r.o. otvorila svoju pobočku v Nitre na Fatranskej ulici.
viac informacií ...

Nové sídlo spoločnosti v Trenčíne

Spoločnosť Profi-NETWORK s r.o v rámci zlepšovania a skvalitňovania služieb sa presťahovala do svojho nového sídla Bratislavskej ulici č. 117/48 v Trenčíne.
viac informacií ...

Spustenie centrálneho dispečingu MaR BaT

Spoločnosť Profi-NETWORK s.r.o. uviedla do prevádzky koncom roka 2007 centrálny riadiaci systém a dispečing MaR Bratislavská teplárenská spoločnosť.
viac informacií ...

Spustenie video - technologického pracoviska

Spoločnosť Profi-NETWORK, s.r.o. uviedla do prevádzky spolu s partermi technologický videovelín dialnice D1, stredisko údržby Predmier vybudovaný technologiou GE - VisioWave .
viac informacií ...