Preskočiť na obsah

Aktuality

Bezdrôtový zabezpečovací systém ALEXOR
Prvá ústredňa so zabudovanou komunikáciou v češtine. Bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa ALEXOR je hlavnou časťou obojsmerného bezdrôtového zabezpečovacieho systému od firmy DSC.

Profesionálna triboelektrická plotová ochrana

Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov v rámci elektronických zabezpečovacích systémov o ponuku bezpečnostných riešení založených na triboelektrickej plotovej ochrane.


Vonkajší poplachový snímač OPTEX HX-80N
Do našej ponuky sme zaradili vonkajší poplachový dvojitý PIR snímač s dlhým dosahom 24 x 2,0 m - OPTEX HX-80N ako súčasť elektronického zabezpečenia objektov.

Telefónne ústredne Panasonic KX-NS 1000
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o ponuku telefónnych ústrední Panasonic KX-NS 1000. Zefektívnite a zjednodušte si svoju komunikáciu.

Bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy. Ochráňte svoje dáta a zabezpečte svoju firmu pred vonkajším vplyvom.


Zobraziť všetky aktuality...

Náš hlavný partner

Profil spoločnosti

Predstavenie spoločnosti
Spoločnosť možno charakterizovať ako dynamicky rastúcu, flexibilnú a úspešnú firmu na pôde informačných systémov, ktorá vďaka skúsenému tímu pracovníkov poskytuje zákazníkom ucelené služby aj v prípadoch ich neštandardných požiadaviek. Spoločnosť sa orientuje na komplexné riešenia projektov v oblasti informatiky a výpočtovej techniky a to od analýzy cez vypracovanie projektu a dodanie infraštruktúry IT, vrátane inštalácie a servisu, až po systémové zabezpečenie a tvorbu aplikačného softvéru spolu s jeho údržbou a zaškolením personálu. Kľúčové oblasti spoločnosti Profi-NETWORK, s.r.o. môžeme charakterizovať siedmimi základnými obchodnými jednotkami:

Partneri

Spoločnosť Profi-NETWORK, s.r.o. vo svojich riešeniach implementuje know how svetových technologických lídrov vo všetkých svojich oblastiach, ktoré ponúka.

Medzi hlavných partnerov patria spoločnosti GE Visio Wave, CITILOG, DSC, MRW, SANYO, SONY, PANASONIC, 3COM, CISCO, HP, ACER, Optelecom NKF, SIEMENS, PLETTAC, PELCO a mnohí ďalší.

 

čítať viac...

Sponzoring

Pracovníci spoločnosti Profi-NETWORK Slovakia, a.s. sa snažia podporovať všetky aktivity, ktoré prispievajú k propagácii dobrého mena spoločnosti a... čítať viac...