Preskočiť na obsah

Aktuality

Bezdrôtový zabezpečovací systém ALEXOR
Prvá ústredňa so zabudovanou komunikáciou v češtine. Bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa ALEXOR je hlavnou časťou obojsmerného bezdrôtového zabezpečovacieho systému od firmy DSC.

Profesionálna triboelektrická plotová ochrana

Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov v rámci elektronických zabezpečovacích systémov o ponuku bezpečnostných riešení založených na triboelektrickej plotovej ochrane.


Vonkajší poplachový snímač OPTEX HX-80N
Do našej ponuky sme zaradili vonkajší poplachový dvojitý PIR snímač s dlhým dosahom 24 x 2,0 m - OPTEX HX-80N ako súčasť elektronického zabezpečenia objektov.

Telefónne ústredne Panasonic KX-NS 1000
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o ponuku telefónnych ústrední Panasonic KX-NS 1000. Zefektívnite a zjednodušte si svoju komunikáciu.

Bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy. Ochráňte svoje dáta a zabezpečte svoju firmu pred vonkajším vplyvom.


Zobraziť všetky aktuality...

Náš hlavný partner

Prípadové štúdie

FTTH - IP switch riešenie
Spoločnosť Profi-NETWORK s.r.o. v rámci komplexnosti predstavuje centrálny aktívny swtch OA2000, ktorý je optimálnym stavebným prvkom pri výstavbe IP FTTK metropolitných systémov.
Video image processing algorithm
Predstavujeme proces spracovania videosignálu bezpečnostnými SW pluginmi, prostredníctvom technológií ponúkaných spoločnosťou Profi-NETWORK s.r.o.
Inteligentná videodetekcia
V rámci ponúkaných technologických riešení spoločnosti Profi-NETWORK s.r.o. je aj princíp inteligentnej videodetekcie v prostredí technológie GE VISIO WAVE.