Preskočiť na obsah

Aktuality

Bezdrôtový zabezpečovací systém ALEXOR
Prvá ústredňa so zabudovanou komunikáciou v češtine. Bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa ALEXOR je hlavnou časťou obojsmerného bezdrôtového zabezpečovacieho systému od firmy DSC.

Profesionálna triboelektrická plotová ochrana

Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov v rámci elektronických zabezpečovacích systémov o ponuku bezpečnostných riešení založených na triboelektrickej plotovej ochrane.


Vonkajší poplachový snímač OPTEX HX-80N
Do našej ponuky sme zaradili vonkajší poplachový dvojitý PIR snímač s dlhým dosahom 24 x 2,0 m - OPTEX HX-80N ako súčasť elektronického zabezpečenia objektov.

Telefónne ústredne Panasonic KX-NS 1000
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o ponuku telefónnych ústrední Panasonic KX-NS 1000. Zefektívnite a zjednodušte si svoju komunikáciu.

Bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy. Ochráňte svoje dáta a zabezpečte svoju firmu pred vonkajším vplyvom.


Zobraziť všetky aktuality...

Náš hlavný partner

Dodávka a inštalácia telekomunikačných zariadení

Spoločnosť Profi-NETWORK, s.r.o. ponúka kompletné technologické systémy pre hlasové služby, implementácie analógových a digitálnych systémov, kompletnú projekciu s prepojením viacerých pobočiek spoločnosti.
Venujeme sa zefektívňovaniu telekomunikačných služieb a zvyšovaniu komfortu ich využitia. Prepájame digitálne služby s modernými IP a intranetovými aplikáciami, možnosťami distribúcie a managementu komunikačných zariadení.

Projekcia, dodávka a inštalácia telekomunikačných systémov z analógovej aj digitálnej IP oblasti s poprednými svetovými výrobcami ako sú SIEMENS, PANASONIC, AVAYA a iné.


Články