Preskočiť na obsah

Aktuality

Bezdrôtový zabezpečovací systém ALEXOR
Prvá ústredňa so zabudovanou komunikáciou v češtine. Bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa ALEXOR je hlavnou časťou obojsmerného bezdrôtového zabezpečovacieho systému od firmy DSC.

Profesionálna triboelektrická plotová ochrana

Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov v rámci elektronických zabezpečovacích systémov o ponuku bezpečnostných riešení založených na triboelektrickej plotovej ochrane.


Vonkajší poplachový snímač OPTEX HX-80N
Do našej ponuky sme zaradili vonkajší poplachový dvojitý PIR snímač s dlhým dosahom 24 x 2,0 m - OPTEX HX-80N ako súčasť elektronického zabezpečenia objektov.

Telefónne ústredne Panasonic KX-NS 1000
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o ponuku telefónnych ústrední Panasonic KX-NS 1000. Zefektívnite a zjednodušte si svoju komunikáciu.

Bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy. Ochráňte svoje dáta a zabezpečte svoju firmu pred vonkajším vplyvom.


Zobraziť všetky aktuality...

Náš hlavný partner

Dodávka bezpečnostných systémov v doprave

Spoločnosť Profi-NETWORK s.r.o. sa dlhodobo venuje dodávkam a implementáciám bezpečnostných systémov v doprave.

Systémy realizuje s poprednými svetovými výrobcami, ktorých zastupuje v rámci Slovenskej republiky. Technológia Wavelet GE VisioWave a analýza Citilog predstavujú vrchol v tejto oblasti. Realizujeme mestské dopravné systémy, diaľničné dopravné systémy, tunelové dopravné systémy a systémy komplexnej ochrany objektov. Systém umožňuje budovanie nových rozľahlých aplikácií, ale aj s možnosťou implementácie stávajúcich bezpečnostných systémov a ich centralizáciu do jednotného bezpečnostného systému.

Systémy spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy a v našom riešení ponúkame ich komplexné využitie s dopravnými riadiacimi systémami.


Články