Preskočiť na obsah

Aktuality

Bezdrôtový zabezpečovací systém ALEXOR
Prvá ústredňa so zabudovanou komunikáciou v češtine. Bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa ALEXOR je hlavnou časťou obojsmerného bezdrôtového zabezpečovacieho systému od firmy DSC.

Profesionálna triboelektrická plotová ochrana

Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov v rámci elektronických zabezpečovacích systémov o ponuku bezpečnostných riešení založených na triboelektrickej plotovej ochrane.


Vonkajší poplachový snímač OPTEX HX-80N
Do našej ponuky sme zaradili vonkajší poplachový dvojitý PIR snímač s dlhým dosahom 24 x 2,0 m - OPTEX HX-80N ako súčasť elektronického zabezpečenia objektov.

Telefónne ústredne Panasonic KX-NS 1000
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o ponuku telefónnych ústrední Panasonic KX-NS 1000. Zefektívnite a zjednodušte si svoju komunikáciu.

Bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy. Ochráňte svoje dáta a zabezpečte svoju firmu pred vonkajším vplyvom.


Zobraziť všetky aktuality...

Náš hlavný partner

Optické prenosové systémy

Dodávka komplexného riešenia prenosu akéhokoľvek rozhrania prostredníctvom optickej siete. Rozhrania typu RS232, RS485, kontakty, audio, video, WDM technologické riadiace signály a iné.  

Našimi technologickými partnermi sú:

 

IFS

International Fiber Systems, Inc. (IFS) sa špecializuje na vývoj v oblasti optovláknových technológií. IFS ponúka viac ako 300 analógových a digitálnych optických prenosových produktov, ktoré nachádzajú využitie v prenose video, audio a dátového signálu cez optické vlákna.


 

IFS optické prenosové zariadenia sa predávajú na trhoch po celom svete a využívajú v rôznych aplikáciách. IFS zásobuje trh produktmi pre prenos CCTV, bezpečnostných kamerových systémov, ohlasovania požiarov a poplašných signálov cez optické vlákna. IFS vstupuje tiež na trh Inteligent Transportation Systems (ITS) a to so svojimi optickými prenosovými zariadeniami pre prenos video Vehicle Identification (VIN); s dátovou signalizáciou pre dopravné kontroly.

Kombináciou spoľahlivých inžinierskych prác a kvalitných komponentov si spoločnosť IFS vybudovala stálu povesť výrobcu precízne skonštruovaných analógových a digitálnych optovláknových produktov, ktoré sú overené trhom i časom. IFS využíva najnovšie technológie na vytvorenie spoľahlivých produktov, ktoré by obstáli aj v najtvrdších podmienkach. Všetky IFS produkty sú podrobené prísnemu Q.C. procesu a sú podporené časovou zárukou - Lifetime Warranty.
 

Viac informácií na stránkach výrobcu: http://www.ifs.com

NKF

Spoločnosť NKF Electronics je súčasťou Draka Comteq, skupiny Draka Holding spoločností, ktoré pôsobia na trhu komunikačných sietí a systémov. Skupina Draka Holding Group patrí medzi európskych lídrov vo výrobe káblov a vlákien, je dodávateľom káblov pre dátové a komunikačné siete a pre nízkonapäťové siete. Draka Holding Group tvorí 60 spoločností, ktoré pôsobia v 25 krajinách Európy, Severnej a Južnej Ameriky, Stredného Východu, Ázie a Pacifiku.                                                                           
Od svojho založenia v roku 1981, NKF Electronics uskutočnila rozsiahly vývoj a expertízy v nasledovných štyroch oblastiach:
· Optický prenos
· Video, audio a dátová komunikácia
· Širokopásmová technológia
· DC/AC konverzia                

 

                                                                                    
Na základe týchto expertíz spoločnosť NKF Electronics navrhuje, vyrába a predáva inovatívne riešenia pre:
· Closed Circuit Television Systems CCTV Systems
· Central Antenna Television Systems CATV Systems
· Fibre-To-The-Home systems FTTH Systems
· PV Systems PV Systems                                                                                           

Kvalita produktov
Spoločnosť NKF Electronics je držiteľom certifikátu ISO 9001. Jedným z jej hlavných cieľov je neustále zdokonaľovanie produktov a výrobných postupov, s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť.                                   
Paletu produktov spoločnosti NKF Electronics tvoria:


· Optické prevodníky
· Optické Multiplexery a ATM switche
· CATV and FTTH sieťové riešenia
· Video codecs
· DC/AC konverzia
· Network Management (napr. SNMP)        

Články