Preskočiť na obsah

Aktuality

Bezdrôtový zabezpečovací systém ALEXOR
Prvá ústredňa so zabudovanou komunikáciou v češtine. Bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa ALEXOR je hlavnou časťou obojsmerného bezdrôtového zabezpečovacieho systému od firmy DSC.

Profesionálna triboelektrická plotová ochrana

Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov v rámci elektronických zabezpečovacích systémov o ponuku bezpečnostných riešení založených na triboelektrickej plotovej ochrane.


Vonkajší poplachový snímač OPTEX HX-80N
Do našej ponuky sme zaradili vonkajší poplachový dvojitý PIR snímač s dlhým dosahom 24 x 2,0 m - OPTEX HX-80N ako súčasť elektronického zabezpečenia objektov.

Telefónne ústredne Panasonic KX-NS 1000
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o ponuku telefónnych ústrední Panasonic KX-NS 1000. Zefektívnite a zjednodušte si svoju komunikáciu.

Bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy. Ochráňte svoje dáta a zabezpečte svoju firmu pred vonkajším vplyvom.


Zobraziť všetky aktuality...

Náš hlavný partner

Systémová integrácia

Spoločnosť Profi-NETWORK, s.r.o. ponúka svojim obchodným partnerom komplexné služby v oblasti integrácie rôznych systémov do jedného celku, ktorý bude umožňovať komplexné riadenie technologických celkov, bezpečnostných systémov, energetických rozvodov a merania v rámci jendoho centralizovaného pracoviska.
Úspešnej implementácii predchádza aplikácia projekčnej činnosti v spojení s auditom systémových prostriedkov a vytvorením komplexného modelového riešenia. Následne po zvážení a prekonzultovaní všetkých dostupných informácií s investorom, prípadne partnerom, je vypracovaný realizačný projekt s vyústením až do následnej realizácie, funkčných skúšok.
Pri realizácii uvedenej integrácie vychádzame so skúseností s najmodernejšími technologickými zariadeniami.