Preskočiť na obsah

Aktuality

Bezdrôtový zabezpečovací systém ALEXOR
Prvá ústredňa so zabudovanou komunikáciou v češtine. Bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa ALEXOR je hlavnou časťou obojsmerného bezdrôtového zabezpečovacieho systému od firmy DSC.

Profesionálna triboelektrická plotová ochrana

Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov v rámci elektronických zabezpečovacích systémov o ponuku bezpečnostných riešení založených na triboelektrickej plotovej ochrane.


Vonkajší poplachový snímač OPTEX HX-80N
Do našej ponuky sme zaradili vonkajší poplachový dvojitý PIR snímač s dlhým dosahom 24 x 2,0 m - OPTEX HX-80N ako súčasť elektronického zabezpečenia objektov.

Telefónne ústredne Panasonic KX-NS 1000
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o ponuku telefónnych ústrední Panasonic KX-NS 1000. Zefektívnite a zjednodušte si svoju komunikáciu.

Bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy
Spoločnosť Profi-NETWORK rozšírila portfólio svojich produktov o bezpečnostné riešenia pre malé a stredné firmy. Ochráňte svoje dáta a zabezpečte svoju firmu pred vonkajším vplyvom.


Zobraziť všetky aktuality...

Náš hlavný partner

Vývoj aplikácií, software

Spoločnosť Profi-NETWORK s.r.o. sa venuje návrhu, projekcii a realizácii intranetových aplikácií pre spoločnosti z rôznych oblastí.

Hlavým cieľom je vyvinúť a implementovať komplexný intranetový systém, ktorý zabezpečuje zefektívnenie komunikačných, obchodných a iných činností jednotlivých spoločností.

Systém je riešený na kľuč priamo na konkrétneho zákazníka.

Aplikácia je určená na riadenie vzťahov so zákazníkmi, efektívne riadenie projektov, obchodných a servisných prípadov. Umožňuje efektívne riadiť obchodný proces zákazníkov nových i súčasných, plánovať obchodné stretnutia, úlohy, evidovať dokumenty súvisiace s projektom.

Intranet poskytne Vašim zamestnancom priamy prístup k údajom o zákazníkovi, a to prostredníctvom webového prehliadača. Dovolí im získať informácie, ktoré potrebujú pre prácu, a to odkiaľkoľvek, je jedno či sú v kancelárii, na ceste alebo u zákazníka.

TECHNOLÓGIE:

Prezentačná časť aplikácie bude založená na XHTML, CSS šablónach a v prípade potreby Javascript. V jadre bude použitý modulárny systém v PHP/Python previazaný s databázou MySQL/PostgreSQL. Celý systém bude "sídliť" na serveri APACHE v prostredí operačného systému DEBIAN LINUX s prístupom cez šifrované SSL spojenie. Na efektívne užívateľské prostredie môžu byť použité doplnky (plugins) do webového prehliadača prípadne do jadra od subdodávateľov.

 


Články